Forum sympatyków Fifa Manager (TCM)

Forum sympatyków FIFA MANAGER (TCM)

#1 2008-05-21 11:18:27

Lukasvista

Administrator

Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 9
Ulubiony klub: AC Milan
WWW

Serie A: Podsumowanie sezonu 2007/08

Rozgrywki piłkarskiej Serie A w sezonie 2007/08 dobiegły już do końca. Tak jak to przewidywano mistrzem Włoch został Inter Mediolan, a AS Romie przypadł wicemistrzowski tytuł. Największym zaskoczeniem w tym sezonie była 5 pozycja AC Milanu, co kwalifikuje go tylko do udziału w Pucharze UEFA. Jak dla mnie sezon był pełen niespodzianek i walki do końca. A jak wy widzieliście ten sezon?

Offline

 

#2 2008-05-21 12:33:47

Piterson

Administrator

Skąd: Staszów
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 12
Ulubiony klub: Real Madryt
WWW

Re: Serie A: Podsumowanie sezonu 2007/08

Tak jak napisałeś, Inter był murowanym faworytem do tytułu. To, że zdobył go dopiero w ostatniej kolejce to już inna sprawa. Pierwsza trójka bez niespodzianek. Co do Milanu to czy naprawdę uważasz, że to niespodzianka? Ta drużyna jest już wypalona. Potrzebuje rewolucji, taką jaką rok temu miał Bayern. Myślę, że zajęcie 5 miejsca zmusi ich do poważnych działań na rynku transferowym. Tej drużynie potrzeba nowego ducha, przede wszystkim młodszego ducha. Jak dla mnie zasłużone czwarte miejsce zdobyła Fiorentina. Widziałeś bramkę na wagę 4 miejsca i LM?


Fiorentina już w pucharze UEFA pokazała, że jest silna. Myślę, że brak Milanu w LM wyjdzie tylko na dobre tej drużynie.


"Jeśli walczymy możemy przegrać Jeśli tego nie robimy jesteśmy przegrani"

Offline

 

#3 2008-05-23 02:34:37

Bart6qx

Administrator

5251757
Skąd: Strzegom
Zarejestrowany: 2008-05-18
Posty: 6
Ulubiony klub: (L)egia Warszawa
WWW

Re: Serie A: Podsumowanie sezonu 2007/08

Jeżeli chodzi o bramkę to faktycznie pięknej urody, natomiast wracając do podsumowania to powiedzmy sobie wprost że włoska liga miała w tym sezonie lekką zadyszkę. Jeżeli chodzi o górę tabeli to faktycznie popieram Pitersona w słowach "pierwsza trójka bez niespodzianek" , niespodzianką był natomiast styl w jakim włoskie zespoły grały. Włoskie media już dawno biły na alarm że liga słabnie, a włoskie kluby są mało konkurencyjne na arenie międzynarodowej.
Ogólnie problemem Włochów w tym sezonie był nie tylko styl gry, ale znowu malejące zyski z biletów. Serie A staje się mało ciekawą ligą i w przyszłym roku może być jeszcze gorzej. Cały tegoroczny sezon był słaby, a mecze hmm... powiedzmy średnio ciekawe, w porównaniu do ligi hiszpańskiej czy angielskie jest to totalna porażka.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bsntuo.pun.pl www.3d-90.pun.pl www.lifehousemusic.pun.pl www.dkk-rp.pun.pl www.godclan.pun.pl